image

busses skole

kalender

Visning:
Forrige Næste
Uge 1
onsdag, 02-01-2019
08:00-17:00 Minibussen/Bussen åbner 1A, 2A, 3A, 4A, 5A, 0A, 6A
lørdag, 05-01-2019
10:00-15:00 Karate Kids i gymnastiksalen BMH
søndag, 06-01-2019
16:00-18:00 Yoga med Dorte i salen
Uge 2
mandag, 07-01-2019
08:00-17:00 Skolen åbner 1A, 2A, 3A, 4A, 5A, 6A, 7A, 8A, 8B, 9A, 9B, 0A, 7B AA, AO, AY, BB, BUS, CE, CL, CN, DB, DD, DK, EH, EL, EM, ES, FK, GE, GK, HA, HC, HK, HOE, IH, IJ, JB, JF, JG, JMJ, JT, KE, KL, LC, LE, LF, LH, LI, LK, LL, LW, MF, MH, ML, MM, MN, MO, MS, NB, NH, OB, PS, RS, SH, SR, TC, TG, TR, TT, SK, BS, NI, AH, XAM, XAW, XNG, XSK, XTN, XTR, OL, KG, CA, BMH, GVI, LAU, LHE, RH, X-BL, X-IJ, X-ML
17:00-19:00 GVI i gymnastiksalen
tirsdag, 08-01-2019
10:00-12:00 MIR låner fysiklokalet MIR
16:00-20:00 Karate Kids i gymnastiksalen BMH
onsdag, 09-01-2019
17:00-18:30 GVI i gymnastiksalen
torsdag, 10-01-2019
09:00-11:00 På Vangede bibliotek 0A CN, MS, LL
19:00-22:00 Tuxedo - lille sal
lørdag, 12-01-2019
10:00-15:00 Karate Kids i gymnastiksalen BMH
søndag, 13-01-2019
16:00-18:00 Yoga med Dorte i salen
Uge 3
mandag, 14-01-2019
17:00-19:00 GVI i gymnastiksalen
tirsdag, 15-01-2019
16:00-20:00 Karate Kids i gymnastiksalen BMH
onsdag, 16-01-2019
17:00-18:30 GVI i gymnastiksalen
torsdag, 17-01-2019
19:00-22:00 Tuxedo - lille sal
lørdag, 19-01-2019
10:00-15:00 Karate Kids i gymnastiksalen BMH
søndag, 20-01-2019
16:00-18:00 Yoga med Dorte i salen
Uge 4
mandag, 21-01-2019
17:00-19:00 GVI i gymnastiksalen
20:00-22:00 Herre hockey i salen (Jens B) JB
tirsdag, 22-01-2019
10:00-12:00 MIR låner fysiklokalet MIR
16:00-20:00 Karate Kids i gymnastiksalen BMH
20:00-22:00 Dame hockey i salen
onsdag, 23-01-2019
17:00-20:00 Styrelsesmøde i Minibussen 0A, 1A, 2A, 3A, 4A, 5A BB, HOE, PS, CN, GE, KE, KG, LL, MH, NI, TG, AO, BUS, JG, JMJ, KL, TR
torsdag, 24-01-2019
19:00-22:00 Tuxedo - lille sal
19:30-21:30 Fodbold i salen (Martin M) MM
lørdag, 26-01-2019
10:00-15:00 Karate Kids i gymnastiksalen BMH
søndag, 27-01-2019
16:00-18:00 Yoga med Dorte i salen
Uge 5
mandag, 28-01-2019
08:15-14:00 Projektopgave 9A, 9B
17:00-19:00 GVI i gymnastiksalen
20:00-22:00 Herre hockey i salen (Jens B) JB
tirsdag, 29-01-2019
08:15-14:00 Projektopgave 9A, 9B
10:00-12:00 MIR låner fysiklokalet MIR
16:00-20:00 Karate Kids i gymnastiksalen BMH
20:00-22:00 Dame hockey i salen
onsdag, 30-01-2019
08:15-14:00 Projektopgave 9A, 9B
19:00-21:00 Infomøde om ny 7. klasse 2019 0A, 1A, 2A, 3A, 4A, 5A, 6A, 7A, 7B, 8A, 8B, 9A, 9B JMJ, TR, AA, EM, GK, HA, HOE, IH, JB, LC, LH, LK, MM, NB, NH, PS, SK, SR, TT
torsdag, 31-01-2019
08:15-14:00 Projektopgave 9A, 9B
19:00-22:00 Tuxedo - lille sal
19:30-21:30 Fodbold i salen (Martin M) MM
fredag, 01-02-2019
08:15-14:00 Projektopgave 9A, 9B
lørdag, 02-02-2019
10:00-15:00 Karate Kids i gymnastiksalen BMH
søndag, 03-02-2019
09:00-15:30 Fællesfødselsdag , beg.kl. 0A
16:00-18:00 Yoga med Dorte i salen
Uge 6
mandag, 04-02-2019
08:15-14:00 Projektopgave 9A, 9B
17:00-19:00 GVI i gymnastiksalen
20:00-22:00 Herre hockey i salen (Jens B) JB
tirsdag, 05-02-2019
08:15-14:00 Projektopgave 9A, 9B
10:00-12:00 MIR låner fysiklokalet MIR
16:00-20:00 Karate Kids i gymnastiksalen BMH
20:00-22:00 Dame hockey i salen
onsdag, 06-02-2019
19:00-21:30 Bestyrelsesmøde 0A, 1A, 2A, 3A, 4A, 5A, 6A, 7A, 7B, 8A, 8B, 9A, 9B BB, HOE, NB, PS, RS
torsdag, 07-02-2019
19:00-22:00 Tuxedo - lille sal
19:30-21:30 Fodbold i salen (Martin M) MM
lørdag, 09-02-2019
10:00-15:00 Karate Kids i gymnastiksalen BMH
søndag, 10-02-2019
16:00-18:00 Yoga med Dorte i salen
Uge 7
lørdag, 16-02-2019
10:00-15:00 Karate Kids i gymnastiksalen BMH
søndag, 17-02-2019
16:00-18:00 Yoga med Dorte i salen
Uge 8
mandag, 18-02-2019
17:00-19:00 GVI i gymnastiksalen
20:00-22:00 Herre hockey i salen (Jens B) JB
tirsdag, 19-02-2019
10:00-12:00 MIR låner fysiklokalet MIR
16:00-20:00 Karate Kids i gymnastiksalen BMH
20:00-22:00 Dame hockey i salen
torsdag, 21-02-2019
16:00-22:00 Skolefest 6.-9. kl. 6A, 7A, 7B, 8A, 8B, 9A, 9B
19:30-21:30 Fodbold i salen (Martin M) MM
lørdag, 23-02-2019
10:00-15:00 Karate Kids i gymnastiksalen BMH
12:00-23:55 Lille Sal - udlånt (7. kl. forældre) 7A, 7B
søndag, 24-02-2019
16:00-18:00 Yoga med Dorte i salen
Uge 9
mandag, 25-02-2019
17:00-19:00 GVI i gymnastiksalen
20:00-22:00 Herre hockey i salen (Jens B) JB
tirsdag, 26-02-2019
09:00-12:00 Mødet med den danske salme, Helleruplund Kirke 3A NH
10:00-12:00 MIR låner fysiklokalet MIR
16:00-20:00 Karate Kids i gymnastiksalen BMH
20:00-22:00 Dame hockey i salen
torsdag, 28-02-2019
19:30-21:30 Fodbold i salen (Martin M) MM
fredag, 01-03-2019
08:15-14:00 Fagdag 0A, 1A, 2A, 3A, 4A, 5A, 6A, 7A, 7B, 8A, 8B, 9A, 9B
lørdag, 02-03-2019
10:00-15:00 Karate Kids i gymnastiksalen BMH
søndag, 03-03-2019
16:00-18:00 Yoga med Dorte i salen
Uge 10
mandag, 04-03-2019
17:00-19:00 GVI i gymnastiksalen
20:00-22:00 Herre hockey i salen (Jens B) JB
tirsdag, 05-03-2019
10:00-12:00 MIR låner fysiklokalet MIR
16:00-20:00 Karate Kids i gymnastiksalen BMH
20:00-22:00 Dame hockey i salen
torsdag, 07-03-2019
19:30-21:30 Fodbold i salen (Martin M) MM
lørdag, 09-03-2019
10:00-15:00 Karate Kids i gymnastiksalen BMH
søndag, 10-03-2019
16:00-18:00 Yoga med Dorte i salen
Uge 11
mandag, 11-03-2019
12:20-13:05 LMS: “Babulja” i Forhallen 0A, 1A, 2A, 3A BB, CN, DD, HOE, LF, LL, MS, TG, RS, IH, MF
17:00-19:00 GVI i gymnastiksalen
19:30-22:00 Keramikkens venner - lille sal BUS, HOE, JMJ
20:00-22:00 Herre hockey i salen (Jens B) JB
tirsdag, 12-03-2019
10:00-12:00 MIR låner fysiklokalet MIR
15:00-19:00 Skolehjemsamtale 8a og 8b 8A, 8B AA, EM, HA, LC, LH, LK, NB, NH, PS, SK, SR
16:00-20:00 Karate Kids i gymnastiksalen BMH
20:00-22:00 Dame hockey i salen
torsdag, 14-03-2019
15:00-19:00 Skolehjemsamtale 8a og 8b 8A, 8B AA, EM, HA, LC, LH, LK, NB, NH, PS, SK, SR
19:30-21:30 Fodbold i salen (Martin M) MM
fredag, 15-03-2019
17:00-20:00 Fællesfødselsdag - 4.kl 4A
lørdag, 16-03-2019
10:00-15:00 Karate Kids i gymnastiksalen BMH
søndag, 17-03-2019
16:00-18:00 Yoga med Dorte i salen
Uge 12
mandag, 18-03-2019
17:00-19:00 GVI i gymnastiksalen
20:00-22:00 Herre hockey i salen (Jens B) JB
tirsdag, 19-03-2019
10:00-12:00 MIR låner fysiklokalet MIR
16:00-20:00 Karate Kids i gymnastiksalen BMH
20:00-22:00 Dame hockey i salen
torsdag, 21-03-2019
19:30-21:30 Fodbold i salen (Martin M) MM
lørdag, 23-03-2019
10:00-15:00 Karate Kids i gymnastiksalen BMH
10:00-23:55 Lille Sal udlånt (1. kl. forældre) 1A BUS, JMJ
søndag, 24-03-2019
16:00-18:00 Yoga med Dorte i salen
Uge 13
mandag, 25-03-2019
17:00-19:00 GVI i gymnastiksalen
20:00-22:00 Herre hockey i salen (Jens B) JB
tirsdag, 26-03-2019
10:00-12:00 MIR låner fysiklokalet MIR
16:00-20:00 Karate Kids i gymnastiksalen BMH
20:00-22:00 Dame hockey i salen
torsdag, 28-03-2019
19:30-21:30 Fodbold i salen (Martin M) MM
fredag, 29-03-2019
- Rynkeby Løb 3A, 4A
lørdag, 30-03-2019
10:00-15:00 Karate Kids i gymnastiksalen BMH
søndag, 31-03-2019
16:00-18:00 Yoga med Dorte i salen
Uge 14
mandag, 01-04-2019
20:00-22:00 Herre hockey i salen (Jens B) JB
tirsdag, 02-04-2019
16:00-20:00 Karate Kids i gymnastiksalen BMH
20:00-22:00 Dame hockey i salen
torsdag, 04-04-2019
19:30-21:30 Fodbold i salen (Martin M) MM
lørdag, 06-04-2019
08:00-23:55 Lille Sal - booket (3. kl) 3A DD
10:00-15:00 Karate Kids i gymnastiksalen BMH
søndag, 07-04-2019
16:00-18:00 Yoga med Dorte i salen
Uge 15
mandag, 08-04-2019
- Uddannelsespraktik 8A, 8B
08:15-14:00 Faguge 9a og 9b 9A, 9B
08:15-14:00 Emneuge 3A, 4A, 5A, 6A, 7A, 7B
tirsdag, 09-04-2019
- Uddannelsespraktik 8A, 8B
08:15-13:00 Teater projekt 0A, 1A, 2A
08:15-14:00 Faguge 9a og 9b 9A, 9B
08:15-14:00 Emneuge 3A, 4A, 5A, 6A, 7A, 7B
onsdag, 10-04-2019
- Uddannelsespraktik 8A, 8B
08:15-13:00 Teater projekt 0A, 1A, 2A
08:15-14:00 Faguge 9a og 9b 9A, 9B
08:15-14:00 Emneuge 3A, 4A, 5A, 6A, 7A, 7B
torsdag, 11-04-2019
- Uddannelsespraktik 8A, 8B
08:15-13:00 Teater projekt 0A, 1A, 2A
08:15-14:00 Faguge 9a og 9b 9A, 9B
08:15-14:00 Emneuge 3A, 4A, 5A, 6A, 7A, 7B
fredag, 12-04-2019
- Uddannelsespraktik 8A, 8B
08:15-13:00 Teater projekt 0A, 1A, 2A
08:15-13:00 Teater projekt 0A, 1A, 2A
08:15-14:00 Faguge 9a og 9b 9A, 9B
08:15-14:00 Emneuge 3A, 4A, 5A, 6A, 7A, 7B
lørdag, 13-04-2019
10:00-15:00 Karate Kids i gymnastiksalen BMH
søndag, 14-04-2019
16:00-18:00 Yoga med Dorte i salen
Uge 16
lørdag, 20-04-2019
10:00-15:00 Karate Kids i gymnastiksalen BMH
Uge 17
mandag, 22-04-2019
16:00-18:00 Yoga med Dorte i salen
tirsdag, 23-04-2019
16:00-20:00 Karate Kids i gymnastiksalen BMH
torsdag, 25-04-2019
13:00-20:00 Pædagogisk dag 0A, 1A, 2A, 3A, 4A, 5A, 6A, 7A, 7B, 8A, 8B, 9A, 9B AA, AY, BB, BS, BUS, CN, DD, EM, ES, GE, GK, HA, HK, HOE, IH, JB, JG, JMJ, KE, LC, LF, LH, LK, LL, MF, MH, ML, MM, MS, NB, NH, PS, RS, SK, SR, TG, TR, TT, NI
fredag, 26-04-2019
08:30-16:00 Pædagogisk dag 0A, 1A, 2A, 3A, 4A, 5A, 6A, 7A, 7B, 8A, 8B, 9A, 9B AA, AY, BB, BS, BUS, CN, DD, EM, ES, GE, GK, HA, HK, HOE, IH, JB, JG, JMJ, KE, LC, LF, LH, LK, LL, MF, MH, ML, MM, MS, NB, NH, PS, RS, SK, SR, TG, TR, TT, NI
lørdag, 27-04-2019
10:00-15:00 Karate Kids i gymnastiksalen BMH
14:00-23:55 Lille Sal - booket (2. kl) 2A BUS, HOE, JMJ
søndag, 28-04-2019
16:00-18:00 Yoga med Dorte i salen
Uge 18
tirsdag, 30-04-2019
15:00-19:00 Skole - hjemsamtaler i 3. klasse 3A SK, NH, MH
16:00-20:00 Karate Kids i gymnastiksalen BMH
torsdag, 02-05-2019
09:00-13:00 FP9 - skriftlige prøver begynder -salen lukket 1A, 2A, 3A, 4A, 5A, 6A, 7A, 8A, 8B, 9A, 9B, 9A, 9B AA, AO, AY, BB, BUS, CE, CL, CN, DB, DD, DK, EH, EK, EL, EM, ES, FK, GE, GK, HA, HC, HK, HOE, IH, IJ, JB, JF, JG, JMJ, JT, KE, KL, LC, LE, LF, LH, LI, LK, LL, LW, MC, MF, MH, ML, MM, MN, MO, MS, NB, NH, OB, PS, RS, SH, SR, TC, TG, TR, TT, XBS, XGL, XJH, XMK, XNM, XRG, SK, BS, NI, AH, XAM, XAW, XNG, XSK, XTN, XTR, OL, KG, CA, BMH, GVI, LAU, LHE, RH, X-BL, X-IJ, X-ML
15:00-19:00 Skole - hjemsamtaler i 3. klasse 3A NH, SK, MH
søndag, 05-05-2019
16:00-18:00 Yoga med Dorte aflyst (prøver i salen)
Uge 19
mandag, 06-05-2019
08:00-23:55 Lejrskoleuge for 6. klasse - Ribe 6A RS, TT
09:00-12:30 FP9 - Dansk, skr. fremstilling 9A, 9B AA, EM, GK, HA, HOE, IH, JB, LC, LH, LK, MM, NB, NH, PS, SK, SR, TT
18:00-21:00 Bestyrelsesmøde BB, HOE, NB, PS
tirsdag, 07-05-2019
09:00-13:00 FP9 - Skr. matematik 9A, 9B AA, EM, GK, HA, HOE, IH, JB, LC, LH, LK, MM, NB, NH, PS, SK, SR, TT
16:00-20:00 Karate Kids i gymnastiksalen BMH
onsdag, 08-05-2019
09:00-10:30 FP9 - Dansk, retskrivning og læsning 9B, 9A AA, EM, GK, HA, HOE, IH, JB, LC, LH, LK, MM, NB, NH, PS, SK, SR, TT
torsdag, 09-05-2019
09:00-12:00 FP9 - Engelsk udtræksfag 9B, 9A
fredag, 10-05-2019
09:00-12:00 FP9 - Tysk udtræksfag 9A, 9B AA, EM, GK, HA, HOE, IH, JB, LC, LH, LK, MM, NB, NH, PS, SK, SR, TT
lørdag, 11-05-2019
- Arbejdsdag 0A, 1A, 2A, 3A, 4A, 5A, 6A, 7A, 7B, 8A, 8B, 9A, 9B
søndag, 12-05-2019
16:00-18:00 Yoga med Dorte i salen
Uge 20
mandag, 13-05-2019
09:00-12:00 FP9 - Fransk udtræksfag 9A, 9B AA, EM, GK, HA, HOE, IH, JB, LC, LH, LK, MM, NB, NH, PS, SK, SR, TT
tirsdag, 14-05-2019
09:00-10:00 FP9 - naturfag udtræksfag 9A, 9B AA, EM, GK, HA, HOE, IH, JB, LC, LH, LK, MM, NB, NH, PS, SK, SR, TT
16:00-20:00 Karate Kids i gymnastiksalen BMH
fredag, 17-05-2019
- Skolen udlånt - lille sal (Rune) DD, RS
søndag, 19-05-2019
16:00-18:00 Yoga med Dorte i salen
Uge 21
mandag, 20-05-2019
08:00- Blå mandag 8. klasserne 8A, 8B
tirsdag, 21-05-2019
16:00-20:00 Karate Kids i gymnastiksalen BMH
17:00-20:30 sommerfest 3.klasse i midtergården 3A NH, SK, MH
torsdag, 23-05-2019
18:00-21:00 Sommerfest 8.b - midtergård og lille sal 8B HA, LK, NH
19:00-22:00 Forældremøde ny begynderklasse 2019 BB, BUS, HOE, MS, NI
søndag, 26-05-2019
16:00-18:00 Yoga med Dorte i salen
Uge 22
tirsdag, 28-05-2019
16:00-20:00 Karate Kids i gymnastiksalen BMH
onsdag, 29-05-2019
- 9.kl.s sidste skoledag 0A, 1A, 2A, 3A, 4A, 5A, 6A, 7A, 7B, 8A, 8B, 9A, 9B
fredag, 31-05-2019
09:00-15:00 Sidste skoledag 9. klasse 9B, 9A LC, LH, LK, HA, NH, AA, AO, AY, BB, BUS, CE, CL, CN, DB, DD, DK, EH, EK, EL, EM, ES, FK, GE, GK, HC, HK, HOE, IH, IJ, JB, JF, JG, JMJ, JT, KE, KL, LE, LF, LI, LL, LW, MC, MF, MH, ML, MM, MN, MO, MS, NB, OB, PS, RS, SH, SR, TC, TG, TR, TT, XBS, XGL, XJH, XMK, XNM, XRG, SK, BS, NI, AH, XAM, XAW, XNG, XSK, XTN, XTR, OL, KG, CA, BMH, GVI, LAU, LHE, RH, X-BL, X-IJ, X-ML
søndag, 02-06-2019
16:00-18:00 Yoga med Dorte i lille sal
Uge 23
tirsdag, 04-06-2019
16:00-20:00 Karate Kids i gymnastiksalen BMH
torsdag, 06-06-2019
19:00-21:00 Forældremøde ny 7b 2019 - i lille sal BUS, HOE, AA, EM, GK, HA, IH, JB, LC, LH, LK, MM, NB, NH, PS, SK, SR, TT
fredag, 07-06-2019
- Besøg af nye elever til kommende 7b og beg.kl 0A, 1A, 2A, 3A, 4A, 5A, 6A, 7A, 7B, 8A, 8B, 9A, 9B
søndag, 09-06-2019
16:00-18:00 Yoga med Dorte i salen
Uge 24
tirsdag, 11-06-2019
- Lejrskole 0A, 5A
08:15-14:00 Projekt Kristendom 8A, 8B
08:15-14:00 Projekt Naturvidenskablige fag 7A, 7B
08:15-14:00 Projekt praktiske fag 6A
16:00-20:00 Karate Kids i gymnastiksalen BMH
onsdag, 12-06-2019
- Lejrskole 0A, 5A
08:15-14:00 Projekt Kristendom 8A, 8B
08:15-14:00 Projekt praktiske fag 6A
torsdag, 13-06-2019
- Lejrskole 0A, 5A
08:15-14:00 Projekt Kristendom 8A, 8B
08:15-14:00 Projekt praktiske fag 6A
fredag, 14-06-2019
- Lejrskole 0A, 5A
08:15-14:00 Projekt Kristendom 8A, 8B
08:15-14:00 Projekt praktiske fag 6A
søndag, 16-06-2019
16:00-18:00 Yoga med Dorte i salen (sidste gang inden ferien)
Uge 25
tirsdag, 18-06-2019
16:00-20:00 Karate Kids i gymnastiksalen BMH
torsdag, 20-06-2019
16:30-21:30 Musik cafe 0A, 1A, 2A, 3A, 4A, 5A, 6A, 7A, 7B, 8A, 8B, 9A, 9B
fredag, 21-06-2019
08:00-23:55 Salen lukket 0A, 1A, 2A, 3A, 4A, 5A, 6A, 7A, 7B, 8A, 8B, 9A, 9B
lørdag, 22-06-2019
08:00-23:55 Salen lukket 0A, 1A, 2A, 3A, 4A, 5A, 6A, 7A, 7B, 8A, 8B, 9A, 9B
søndag, 23-06-2019
08:00-23:55 Salen lukket 0A, 1A, 2A, 3A, 4A, 5A, 6A, 7A, 7B, 8A, 8B, 9A, 9B
Uge 26
mandag, 24-06-2019
08:00-23:55 Salen lukket 0A, 1A, 2A, 3A, 4A, 5A, 6A, 7A, 7B, 8A, 8B, 9A, 9B
18:00-22:00 Lagkagegilde 9B - lille sal og gården 9B HOE, AA, EM, GK, HA, IH, JB, LC, LH, LK, MM, NB, NH, PS, SK, SR, TT
tirsdag, 25-06-2019
08:00-23:55 Salen lukket 0A, 1A, 2A, 3A, 4A, 5A, 6A, 7A, 7B, 8A, 8B, 9A, 9B
16:00-20:00 Karate Kids i gymnastiksalen BMH
18:00-22:00 Lagkagegilde 9A - lille sal og gården 9A HOE, AA, EM, GK, HA, IH, JB, LC, LH, LK, MM, NB, NH, PS, SK, SR, TT
onsdag, 26-06-2019
19:00-21:00 Sommerafslutning 6-9 kl. 6A, 7A, 8A, 8B, 9A, 9B BUS, TR, AA, EM, GK, HA, HOE, IH, JB, LC, LH, LK, MM, NB, NH, PS, SK, SR, TT
torsdag, 27-06-2019
09:00-12:00 Sommerafslutning beg.- 5 kl. 1A, 2A, 3A, 5A, 4A AA, AO, AY, BB, BUS, CE, CL, CN, DB, DD, DK, EH, EK, EL, EM, ES, FK, GE, GK, HA, HC, HK, HOE, IH, IJ, JB, JF, JG, JMJ, JT, KE, KL, LC, LE, LF, LH, LI, LK, LL, LW, MC, MF, MH, ML, MM, MN, MO, MS, NB, NH, OB, PS, RS, SH, SR, TC, TG, TR, TT, XBS, XGL, XJH, XMK, XNM, XRG, SK, BS, NI, AH, XAM, XAW, XNG, XSK, XTN, XTR, OL, KG, CA, BMH, GVI, LAU, LHE, RH, X-BL, X-IJ, X-ML
fredag, 28-06-2019
08:00-23:55 Skolen og SFO lukket 1A, 2A, 3A, 4A, 5A, 6A, 7A, 8A, 8B BUS
Uge 27
mandag, 01-07-2019
09:00-23:55 Sommerlejr - Bussen 3A, 4A, 5A MH, ML
tirsdag, 02-07-2019
08:00-23:55 Sommerlejr - Bussen 3A, 4A, 5A MH, ML
onsdag, 03-07-2019
08:00-23:55 Sommerlejr - Bussen 3A, 4A, 5A MH, ML
torsdag, 04-07-2019
08:00-14:00 Sommerlejr - Bussen 3A, 4A, 5A ML, MH
14:05-14:10 Sommerlejr slut 3A, 4A, 5A MH, ML
Uge 32
mandag, 05-08-2019
08:00-17:00 SFO åben 1A, 2A, 3A, 4A, 5A
Uge 33
mandag, 12-08-2019
09:00-13:00 Første skoledag for 1.-9. klasse 1A, 2A, 3A, 4A, 5A, 6A, 7A, 8A, 8B AA, AO, AY, BB, BUS, CE, CL, CN, DB, DD, DK, EH, EK, EL, EM, ES, FK, GE, GK, HA, HC, HK, HOE, IH, IJ, JB, JF, JG, JMJ, JT, KE, KL, LC, LE, LF, LH, LI, LK, LL, LW, MC, MF, MH, ML, MM, MN, MO, MS, NB, NH, OB, PS, RS, SH, SR, TC, TG, TR, TT, XBS, XGL, XJH, XMK, XNM, XRG, , AH, BS, SK, XAM, XAW, XNG, XSK, XTN, XTR, OL, KG, NI, CA, BMH, GVI, LAU, LHE, RH, X-BL, X-IJ, X-ML
onsdag, 14-08-2019
10:00-12:00 Første skoledag for beg. klasse 2019 1A BUS, HOE,
Uge 34
fredag, 23-08-2019
16:00-23:55 Lille Sal - booket (RS) BUS, HOE, JMJ, RS
lørdag, 24-08-2019
08:00-23:55 Lille Sal - booket (RS) BUS, RS, JMJ
søndag, 25-08-2019
08:00-20:00 Lille Sal - booket (RS) BUS, JMJ, RS
Uge 45
torsdag, 07-11-2019
17:00-22:00 Bedsteforældre møde BB
Uge 46
mandag, 11-11-2019
- Praktikuge 8B, 8A